den
|
datum
|
kde
|
sraz
|
info
|
NEDĚLE
|
8.1.
|
OKRUH
|
13.00
|
Musketeers 6:0 (1:0),1:0-Luis(Luba),2:0-Luis(Čehula),3:0-Luis(Peťa),4:0-Grejfa(Luis,Jura),5:0-Antík,6:0-Peťa(Grejfa) Attack 5:4 (3:2) 1:0-Čehula(Grejfa, Peťa),2:0 Peťa(Grejfa),3:1-Čehula(Grejfa),4:3-Luba,5:4-Grejfa(Peťa)
|
NEDĚLE
|
15.1.
|
OKRUH
|
13.00
|
Europloty 9:0 (3:0),1:0-Peťa(Mara),2:0-Čehula(Martin),3:0-Tommy(Luis),4:0-Čehula(Peťa),5:0-Martin(Peťa),6:0-Martin(Čehula),7:0-Hanis(Luis),8:0-Luis(Antík),9:0-Antík(Tommy) BrnoCity 4:0 (3:0),1:0-Čehula(Peťa),2:0-Martin(Peťa),3:0-Čehula(Mara),4:0-Čehula(Antík)
|
NEDĚLE
|
22.1.
|
OKRUH
|
13.00
|
Gentlemans 5:2, 1:0-Luis(Ivo),2:0-Grejfa,3:0-Peťa(Čehula),4:0-Antík(Hrana),5:2-Grejfa(Ivo), Ethanol 5:0,1:0-Luis(Tommy),2:0-Peťa(Grejfa),3:0-Grejfa(Čehula),4:0-Peťa(Grejfa),5:0-Grejfa(Peťa)
|
NEDĚLE
|
29.1.
|
OKRUH
|
15.50
|
Barum 5:0, Mitra 5:2 (3:0),1:0-Luis,2:0-Antík(Tommy),3:0-Luis(Luboš),4:0-Luis,5:2-Antík(Pavel)
|
NEDĚLE
|
12.2.
|
OKRUH
|
13.10
|
Besídka 3:1 (1:1), 1:1-Čehula(Grejfa),2:1-Peťa(Grejfa),3:1-Antík(Luis), Red Devils 2:0(1:0), 1:0-Luis(Antík),2:0-Grejfa(Čehula), Amira 1:5(0:3), 1:4-Luba
|
NEDĚLE | 4.3. | OKRUH | 12.40 | Kalábek 2:4 (1:2) 1:1-Tommy(Grejfa),2:2-Martin(Luis) |
hráč | záp. | g+a | góly | as. |
Grejfa | 9 | 16 | 7 | 9 |
Peťa | 10 | 15 | 7 | 8 |
Luis | 11 | 15 | 10 | 5 |
Čehula | 11 | 13 | 8 | 5 |
Antík | 11 | 9 | 6 | 3 |
Martin | 3 | 5 | 4 | 1 |
Tommy | 11 | 5 | 2 | 3 |
Luba | 9 | 4 | 2 | 2 |
Mara | 7 | 2 | 0 | 2 |
Ivo | 2 | 2 | 0 | 2 |
Hanis | 7 | 1 | 1 | 0 |
Jura | 5 | 1 | 0 | 1 |
Hrana | 3 | 1 | 0 | 1 |
Pavel | 4 | 1 | 0 | 1 |
22.srpna Senior cup na Svážné
Skupina B
Svážná-Senior 2:1 (2:1), Kalina, Zlínský, 1:0-Kalda, 2:0-Zlíňa, 2:1
Svážná-K5 B 7:3 (3:3), Ozner 3, Kalina 3, Štěpánek, 0:3, 1:3-Ozzy, 2:3-Ozzy, 3:3-Kalda, 4:3-Kalda, 5:3-Mara, 6:3-Ozzy, 7:3-Kalda.
Svážná-D.G.B. 2:2 (0:0), Kalina, Zlínský, 0:2, 1:2-Kalda, 2:2-Zlíňa.
Semifinále
Svážná-D.G.B. 3:1 (3:1), Kalina 2, Štěpánek, 1:0-Kalda, 1:1, 2:1-Kalda pen., 3:1-Mara.
Finále
Svážná-Senior 1:4 (0:1), Ozner, 0:4, 1:4-Ozzy.
2.místo na turnaji
Sestava: Martin-Milan, Ozzy, Mara, Peťa, Zlíňa, Kalda, Danis, Jura, Pavel.
HYUNDAI CUP
4. a 5.července Vilémovice(kousek od Brna) 48mužstev
základní skupina K sobota 4.7.
Svážná-Adamov C 5:2 (4:0), Svoboda 2, Štěpánek, Zlínský, Danis
1:0-Pejda, 2:0-Mara, 3:0-Zlíňa, 4:0-Peťa, 4:1, 5:1-Pejda, 5:2.
Svážná-Juve Otrokovice 2:0 (0:0), Svoboda, Kalina
1:0-Pejda, 2:0-Kalda.
Svážná-Auto Balvin Brno 4:2 (2:0), Kalina 2, Svoboda 2
1:0-Kalda, 2:0-Pejda, 2:1, 3:1-Kalda, 3:2, 4:2-Pejda.
1.místo ve skupině 3 0 0 11:4 9bodů
další skupina O neděle 5.7.
Svážná-Ráječko 5:1 (4:1), Zlínský 2, Divácký, Danis, Kalina
1:0-Přema, 1:1, 2:1-Danis, 3:1-Zlíňa, 4:1-Zlíňa, 5:1-Kalda.
Svážná-Reds 3:1 (1:1), Kalina 2, Zlínský
1:0-Kalda, 1:1, 2:1-Zlíňa, 3:1-Kalda.
Svážná-Pompey 2:0 (0:0), Zlínský, Řehůřek J.
1:0-Zlíňa, 2:0-Jura.
1.místo ve skupině 3 0 0 10:2 9bodů
play-off osmifinále 5.7.
Svážná-Autovrakoviště 4:1 (4:1), Divácký 2, Kalina 2
1:0-Přema, 2:0-Kalda, 3:0-Kalda, 3:1, 4:1-Přema.
play-off čtvrtfinále 5.7.
Svážná-Hrotovice 1:2 (1:1), Kalina
0:1, 1:1-Kalda, 1:2.
celkově jsme skončili 5-8. na turnaji
celkem 8 7 0 1 26:9 21bodů
škoda že jsme nepostoupili do semifinále, to by byl vyhlášen Roman nejlepší brankář turnaje
sestava: Maixner-Řehůřek P., Řehůřek J., Štěpánek, Ozner, Divácký, Zlínský, Danis, Kalina, Svoboda-pouze sobota
-----------------------------------------------------------------------------
turnaj BRNO OPEN 2009 hraje se na Okruhu v nafukovačce
neděle 1.února sraz 15.30, 16.00-Across 17.00-Kobyláč team
11. a 12.července Hradec Králové
sobota 11.července sraz nejpozději 12.45 tam!!! 10.00 sraz na Svážné pod hřištěm
13.30 Agromeli C-SK Olympik Mělník (1.celostátní liga)
14.30 Agromeli C-FC Jerigo 1994 Plzeň
15.30 Agromeli C-Stará Garda PBB Hradec Králové (2001-3.místo)
16.30 Agromeli C-Kapitáni Praha
sestava: Zlíňa, Mara, Luboš, Kalda, Ozzy, Grejfa,
nejedou: Pavel, Milan, Jura, Danis, Pejda.
postupují první čtyři týmy do osmifinálových skupin tak by nám to mohlo vyjít, v případě postupu by se hrálo v neděli 15.února a nebo v neděli 22.února.
1. Žabinští Vlci 6 5 1 0 28:15 16
2. Kobyláč team 6 5 0 1 27:10 15
3. Across 6 3 3 0 17:7 12
4. Svážná 6 4 0 2 25:16 12
5. Karlos team 6 2 1 3 20:23 7
6. No name 6 1 2 3 12:20 5
7. Besídka 6 1 2 3 12:23 5
8. XXX Braun 6 0 2 4 7:23 2
9. Barum 6 0 1 5 10:21 1
1.turnaj 10.ledna 2009
Svážná-Besídka 4:3 (1:2) Kalina 2, Zlínský, Toman.
Svážná-XXX Braun 5:1 (2:0) Kalina 3, Toman, Štěpánek.
Sestava: Hanák-Ozner, Zlínský, Kalina, Toman, Štěpánek, Danis.
2.turnaj 17.ledna 2009
Svážná-Barum 5:0 (2:0), Zlínský 2, Kalina, Toman, Greiffenegg.
Svážná-Karlos tým 3:4 (1:2), Kalina 2, Toman.
Sestava: Hanák-Ozner, Toman, Kalina, Zlínský, Danis, Greiffenegg.
3.turnaj 24.ledna 2009
Svážná-Žab.Vlci 5:6 (2:3), Zlínský 4, Kalina.
Svážná-No Name 3:2 (1:0), Zlínský 3.
Sestava: Řehůřek J.-Řehůřek P., Toman, Zlínský, Ozner, Kalina, Danis.
Střelci:
10-Zlínský Tomáš
9-Kalina Martin
4-Toman Lukáš
1-Greiiffenegg Jiří
1-Štěpánek Marek
Odehrané zápasy:
6-Zlínský Tomáš
6-Ozner Jan
6-Toman Lukáš
6-Danis Petr
6-Kalina Martin
4-Hanák Michal
2-Štěpánek Marek
2-Greiffenegg Jiří
2-Řehůřek Pavel
2-Řehůřek Jiří
--------------------------------------------------------------------------------------
TURNAJ NADĚJÍ 2008
Sobota 29.března
Osmifinálová skupina
Svážná-Mitra 2:2 (0:2), Ozner, Toman
Svážná-Casino 2:3 (2:1), Toman, Danis,
Svážná-Stones 1:3 (0:2), Toman, (Štěpánek nedal penaltu na 2:2)
Sestava: Bartošek-Toman, Stejskal, Řehůřek P., Faltýnek, Štěpánek, Danis, Ozner.
4.místo ve skupině 3 0 1 2 5:8 1bod celkově 14.místo ze 24 mužstev.
Neděle 23.března
Základní skupina Skupina C
Svážná-DFC 1:0 (0:0), Danis.
Svážná-Bolest 0:1 (0:1).
Svážná-Střelice 2:1 (0:0), Toman, Komůrka.
Svážná-Fénix 2:1 (0:0), Toman, Štěpánek.
Svážná-No Name 2:0 (1:0), Stejskal, Řehůřek P.
Sestava: Bartošek-Toman, Stejskal, Štěpánek, Řehůřek P., Danis, Komůrka, Řehůřek J.-3zápasy.
postup ze skupiny z prvního místa 5zápasů 4vítězství a 1porážka skóre-7:3 12bodů
hrají se všechna utkání 2x10minut
Mužstvo D.G.B. hraje skupinu D v neděli odpoledne a má soupeře Lamy, Sekáči, Stones, Rotven Vyškov a Coopers. mužstvo D.G.B. skončilo páté a nepostoupilo!
-----------------------------------------------------------------------------------
BRNO OPEN 2008
5.turnaj 24.2.2008
1.osmifinálová skupina
Svážná-Reko Komec 7:3 (2:2), Svoboda 3, Greiffenegg 2, Řehůřek J., Votroubek.
Svážná-K5 1:0 (1:0), Svoboda, ŽK: Mach.
Svážná-Soccer 2:6 (2:2), Greiffenegg, Svoboda, ŽK: Svoboda, ČK: Toman.
Svážná-Arsenal 3:5 (1:1), Greiffenegg 2, Řehůřek P., ŽK: Herynek, Řehůřek J., ČK: Toman.
Sestava: Hanák-Stejskal, Toman, Greiffenegg, Svoboda, Hrazdíra, Herynek, Mach, Votroubek, Řehůřek J., Řehůřek P.
Ve skupině jsme skončili čtvrtí a do play-off nepostoupili.
Celkově zápasy na turnaji 12zápasů 10vítězství 0remíz 2prohry 55:25skóre 30bodů
Střelci:
13-Greiffenegg Jirka
6-Kalina Martin
5-Řehůřek Jirka
5-Svoboda
4-Votroubek Mirek
3-Lindner Kuba
3-Toman Lukáš
3-Herynek Luboš
2-Mach Mirek
2-Stejskal Milan
2-Řehůřek Pavel
1-Kliment David
1-Štěpánek Marek
Počet odehraných utkání:
11-Řehůřek Pavel
11-Hanák Michal
11-Toman Lukáš
10-Greiffenegg Jirka
9-Řehůřek Jirka
9-Votroubek Mirek
9-Stejskal Milan
8-Mach Mirek
5-Kalina Martin
7-Herynek Luboš
5-Hrazdíra Lukáš
5-Štěpánek Marek
4-Svoboda
3-Kliment David
2-Lindner Kuba
Fair-Play (ČK+ŽK)
Toman Lukáš 2ČK+1ŽK
Řehůřek Pavel 1ČK+1ŽK
Mach Mirek 1ŽK
Řehůřek Jirka 1ŽK
Herynek Luboš 1ŽK
Svoboda 1ŽK
4.turnaj 23.2.2008
Svážná-Carlos 2:0 (1:0), Herynek 2, ČK: Řehůřek P.
Svážná-Senior 6:3 (2:1), Votroubek 2, Toman, Herynek, Mach 2.
Sestava: Hanák-Stejskal, Řehůřek P., Herynek, Mach, Votroubek, Greiffenegg, Štěpánek, Toman.
Postup ze skupiny z prvního místa
3.turnaj 10.2.2008
Svážná-Poclain 8:3 (4:2), Kalina 3, Lindner 2, Greiffenegg 2, Toman, ŽK: Řehůřek P.
Svážná-Bosonohy 4:0 (3:0), Greiffenegg 2, Lindner, Řehůřek J., ŽK: Toman.
Sestava: Hanák, Toman, Greiffenegg, Řehůřek J., Kalina, Štěpánek, Řehůřek P., Kliment, Votroubek, Lindner, Mach, trenér: Herynek.
2.turnaj 27.1.2008
Svážná-Daikin 5:0 (kontumačně), Daikin byl pouze v počtu 3+1
Svážná-Antabus 5:3 (2:3), Řehůřek J. 2, Votroubek, Kalina, Kliment,
Sestava: Hanák, Řehůřek P., Řehůřek J., Stejskal, Toman, Kalina, Kliment, Votroubek, Hrazdíra, Herynek.
1.turnaj 6.1.2008
Svážná-Červený drak 5:2 (2:1), Kalina 2, Řehůřek P., Stejskal, Greiffenegg.
Svážná-Stodůlka 7:0 (4:0), Stejskal, Řehůřek J., Greiffenegg 3, Toman, Štěpánek.
Sestava: Hanák, Řehůřek P., Řehůřek J., Kalina, Greiffenegg, Štěpánek, Stejskal, Toman, trenér: Herynek.
turnaj ZIMNÍ LIGA 2009 hraje se na Svážné
sobota 31.ledna sraz 10:30, 11:10-Nashville, 12:15-No Name
sobota 14.února sraz 10:30, 11:10-Řečkovice B, 12:15-Saint Diana
sobota 28.února sraz 10:30, 11:10-N.Lískovec, 12:15-Pískovna
sobota 14.března sraz 11:30, 12:15-Troubsko
sobota 28.března play-off bude upřesněno.
BB Press cup v Řečkovicích
Technika 0:1, Parmagianni 0:3, Albion 2:2 Zlínský 2, Dream snů 1:3 Mach.
turnaj Raz Náraz Cup 10let na Okruhu
sobota-Bastr B 2:1 Midrla, Mach, 1.FC König 2:2 Mach, Čech, Slovan 1:0 Midrla, Arsenal Kuřim 0:4, Eliška 5:0 Ozner 2, Midrla, Mach, Řehůřek J.
neděle-XXX 2:1 Čech2, Debakl 1:1 Ozner, Žab.Vlci 0:2 ČK: Zlínský, Řehůřek P., HB Tórshavn 4:5 na penalty dali: Čech, Midrla, Hrazdíra, Ozner, nedal-Řehůřek J., celkově jsme skončili na 5.-8. místě
naši střelci na turnaji: Ozner 3+1, Mach 3, Midrla 3, Čech 3, Řehůřek J.
celkově 8zápasů 4výhry 2remízy 2prohry skóre 13:11