Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaje se zúčastní 8 mužstev a bude se hrát v březnu 2010 na hřišti s umělou trávou a osvětlením na ZŠ Svážná v Novém Lískovci na Kamenném vrchu. Hřiště je na ZŠ Svážná, příjezd autem nebo MHD-tramvají 5, 7 a 8 na konečnou do Starého Lískovce, odtud podchodem dojdete ke spodnímu vchodu do školy!(vstup na hřiště, nikoli do budovy školy), zákaz vstupu do prostoru školy přes plot-mužstvo může být vyloučeno z turnaje! Mužstva jsou v jedné základní skupině po osmi mužstvech kde ve čtyřech turnajích odehrají 7 utkání. Ze základní skupiny postoupí prvních šest mužstev do závěrečného play-off. Mužstva na 3.-6. místě postoupí do čtvrtfinále a mužstva na 1.-2. místě postoupí rovnou do semifinále. Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a odtud vítězové do finále a poražení budou hrát o 3.místo. Všechna utkání se hrají na 2x15 minut (na akumulované fauly-5 a další faul se kope 10m kop!!!), v play-off při nerozhodném výsledku následuje série pěti penalt, pak penalty po jedné do rozhodnutí. V základních skupinách rozhoduje o konečném pořadí 1) počet získaných bodů, 2) při rovnosti bodů vzájemné zápasy (u více týmů minitabulka, kde platí body 1-5), 3) Rozdíl skóre, 4) větší počet vstřelených branek, 5) los. Hraje se podle pravidel futsalu FIFA 4+1. Mužstva nastupují k utkání v jednotných dresech s čísly (stačí jednotné dresy, trenýrky a štulpny nemusí být, chrániče doporučeny!), s míčem č.4 se sníženým odskokem (každé mužstvo minimálně 1 míč na každé utkání), kapitán je označen páskou, napíše sestavu do zápisu o utkání, hrát se může pouze v tarfech, sálovkách nebo v teniskách, jakékoliv kopačky jsou zakázány! Čekací doba není, následuje kontumace 5:0. Proto se raději k utkání dostavujte minimálně 20 minut před zahájením utkání! Protesty k utkání se řeší nejpozději 15 minut po utkání s pořadatelem a poplatkem 300 korun, v případě kladného vyřízení se poplatek vrací, bez poplatku se protest neřeší. Turnaj není pojištěn, mužstva hrají na vlastní nebezpečí. Další informace Vám podá Pavel Řehůřek na tel: 732 131 732 nebo na emailu: pavel.rehurek@oknoservis.cz vše je také na internetu www.futsalsvazna.estranky.cz (výsledky se dají posílat i emailem stačí poslat email kam je posílat. Výsledky z předchozích ročníků jsou na internetu: www.zimniliga.wz.cz

ROZLOSOVÁNÍ:

Základní skupina: Svážná, Saint Diana, Lúzers, König, Beers United, D.G.B., Troubsko, Gascar.

Hrací dny: soboty-základní skupiny 6.března, 13.března, , 20.března, 27.března,  play-off 27.března